DiY Machine Planner pro návrhy

DiY Machine Planner pro návrhy

Realistické návrhy projektů

Slouží k realistickým návrhům strojů, výrobních linek či podoby dílen a homemade produktů. Umožní Vám ve 3D prostoru rozmístit komponenty v reálném měřítku a vizualizovat finální podobu. Na půdorys vložte DXF zástavbového prostoru a vkládejte jednotlivé produkty dle libosti. Je vhodné pro návrhy:

  • Strojů
  • Dopravních prostředků
  • Výrobních linek
  • Montážních linek
  • Vybavení dílen
  • Balicích linek a skladů
  • Kutilských projektů

Pro kutily a DIY projekty

Sestavte si jakýkoliv projekt z reálných komponent. Umožní Vám vybrat vhodný výrobek a velikosti pro vaši dílnu nebo projekt přesně pro Vaše potřeby. Jste schopni bez složitých modelačních programů navhnout základní podobu vašeho projektu. Sestavte si libovolný stroj během několika minut.

Velikost komponentVelikost komponent

Komponenty jsou v měřítku, jejich skládáním docílíte finální podoby projektu. Předejdete kolizím nebo nesložitelným komponentům.

Zástavbový prostor

Složená sestava dá představu o potřebném prostoru pro zamýšlený projekt. Sestavu si můžete stáhnout a podle ní vymodelovat konkrétní kryt nebo konstrukci.

Seznam potřebného materiálu

Vybírejte z globální knihovny a velkého množství položek pro jakýkoliv technický projekt. Pokud položku nenajdete, nahrajte si vlastní a udělejte si vlastní knihovnu.

Odkazy na vybrané komponenty

Každá komponent obsahuje technickou dokumentaci, odkazy na produktovou stránku dodavatele, kontakt na technickou podporu dodavatele a cenu produktu. Projekt můžete konzultovat online přímo s technickou podporou dodavatele.

Projektové vedení technických projektů

Vizualizujte své představy svému týmu v reálných měřítkách a s reálnými díly. Pro začátek projektu je ucelená představa pro celý tým důležitým aspektem. Můžete navrhnout prvotní vizualizaci technických projektů.

Layout a potřebný prostor pro projekt

Zjistěte jaký prostor budete potřebovat pro Váš nový projekt. Zjistíte, jak ho umístit, kde potřebujete jaké přívody, kde chcete mít ovládání nebo signalizaci. Tyto potřeby sdílejte se všemi dodavateli jednoduše a rychle. Projekt navrhujete v měřítku, skládaná podoba odpovídá reálné finální podobě.

Vizualizace plánovaných projektů

Pro složitější projekty před samotnou realizací je vhodné představení detailnější podoby. To, že projektový tým pracuje s ucelenou představou zkracuje dobu realizace projektu až o 30%. Jedná se o jednoduchý nástroj s vysokým efektem.

Konzultace s experty nad vizualizací

Zamýšlený návrh konzultujte se všemi experty pro dané technologie. Od počátku budete mít možnost vybírat vhodné technologie bez větších zkušeností a zbytečně neutrácet za vícepráce nebo čas za poznávání problematiky.

Nabídka produktů i služeb

Vybírejte ze široké nabídky produktů a najděte nejlepší volbu pro Váš projekt z globální knihovny. Sestavený projekt můžete kompletně poptat u vybraných dodavatelů.

Ověřte si rozpočet

Vzhledem k tomu, že většina položek má orientační ceny, tak jste velmi rychle schopni ověřit si velikost rozpočtu na Váš projekt.

Výběrová řízení

Porovnejte efektivně možnosti strojních celků i se zástavbou a možnostmi návrhů. DIY machine planner umožňuje porovnávat jednotlivé návrhy v reálném měřítku. Porovnání jednotlivých variant je mnohem jednodušší pro vaši představivost.