Propagace výrobků

Propagace výrobků

Propagujte své výrobky

Dodavatelům umožňujeme vkládat výrobky do globální knihovny, kde si je uživatele mohou vložit do svého projektu. Zároveň Vám umožníme přiřadit katalogové listy a odkaz přímo na vaše stránky nebo váš produkt. V případě, že se s Vámi bude chtít zákazník spojit ohledně technické podpory, uvidíte přímo za jakým účelem je používá a budete mu moci poskytnout tu nejlepší radu a nejlepší služby.

3D modely online

Zákazník využije Váš výrobek ve svém projektu pomocí 3D modelu. Je tedy zapotřebí nahrát modely, které nebudou příliš detailní, ani příliš obecné. Důležitým prvkem jsou oblasti výrobku pro další spojení. Ideální velikost modelu bereme do 5Mb s tím, aby byly vidět potřebné a užitečné detaily.

Produktová dokumentace online

K danému výrobku můžete přiřadit katalogové listy výrobku, návody atd. Uživatel si může projít podrobnosti před vlastním objednáním.

Lepší zákaznická podporaPartnerský produkt s webovou stránkou

Věříme, že těsnější kontakt se a sdílení znalostí se zákazníkem urychlí celý proces projektu a zákazník dosáhne dřívějšího úspěchu. Proto umožňujeme sdílení projektu mezi jednotlivými uživateli.

Poskytněte nejlepší servis

Pokud Vám zákazník poskytne náhled na model svého projektu, můžete s ním konzultovat detaily svého produktu a nabídnout mu nejlepší servis.

Odkazy na vaše produkty

Ke každému produktu můžete přiřadit odkaz na Váš web nebo odkaz na daný produkt. Zákazník si tak může dohledat podrobnější informace přímo na vašem webu.

Dostávejte nové poptávky

Uživatelé, kteří si poskládají projekt z Vašich komponent a poptají dodání, tak distributorovi se zobrazí poptávka s daným zbožím na doplnění informací. Zákazníkovi tak můžete nabídnout jednak vhodnější nebo cenově lepší řešení.

Licenční politika

Pokud chcete, aby Vaše produkty byly dostupné i ostatním uživatelům, je nutné zaškrtnout pole "Distributor" a zakoupit příslušnou měsíční licenci.

Parametry licence jsou:

Veřejné komponenty: Počet komponentů (modelů) ve veřejné knihovně, se kterými mohou pracovat ostatní uživatelé.

Maximální velikost komponentů: Maximální velikost dat jakéhokoliv nahraného modelu (veřejného i soukromého).

Celkové úložiště: Velikost prostoru pro všechny nahrané modely (veřejné i soukromé).

Současné licence jsou určeny zejména pro:

Licence Trial: Jedná se o zkušební licenci, která Vám dovolí základní věci, jako je místo ve veřejné knihovně nebo úložiště pro svoje soukromé modely.

Licence Integrator: Licence vhodná pro firmy, které potřebují své modely sdílet se zákazníky nebo svými partnery a zároveň nepotřebují využívat veřejnou knihovnu.

Licence Standard: Základní licence vhodná pro propagaci svých výrobků ve veřejné knihovně a zároveň nepotřebují využívat velký prostor jako úložiště pro svoje modely.

Licence Business: Kombinuje prvky předchozích dvou licencí, je tedy vhodná pro větší společnosti, které mají vlastní standardizované produkty a zároveň realizují projekty na klíč.

Licence Custom: Pokud by nestačili předchozí licence, jsme schopni individuálně nastavit licenci přesně podle Vašich potřeb.